Welkom op de website van CBS Het Palet.

Wij zijn een gezellige basisschool in de wijk Bargeres in Emmen. Er zitten ongeveer 180 leerlingen op school verdeeld over 8 groepen.

We werken vanuit een Christelijke achtergrond met de daarbij horende normen en waarden. Eigenheid, openheid, vertrouwen, respect, aandacht, beleefdheid en hulpvaardigheid zijn belangrijk in ons onderwijs. We benaderen de leerlingen op een positieve en consequente manier, waardoor ze zich veilig voelen en de kans krijgen zich te ontwikkelen.We werken samen met ouders en verzorgers aan sprankelend onderwijs en een goede sfeer op school.

Deze website bevat belangrijke informatie over de inrichting en organisatie van onze school. Hij is bestemd voor alle ouders en leerlingen, ouders van toekomstige leerlingen en alle anderen, die op de hoogte willen zijn omtrent het reilen en zeilen van onze school.

Elke dag weer, leren, zorg en sfeer!

opgelet.jpg

Vanaf dit nieuwe schooljaar 

gewijzigde schooltijden

Op CBS Het Palet hanteren we het continurooster.

Dat betekent, dat alle kinderen tussen de middag op school blijven eten,

om daarna nog 15 minuten buiten te spelen.

Zie de schoolgids hieronder..

 

  • laatste update: 17-01-2018.

Free business joomla templates